Branże

Branża kosmetyczna

Sprzedaż kosmetyków w Polsce wzrasta z roku na rok, a cała branża przyciąga sukcesywnie nowych inwestorów. Dynamiczny rozwój branży i rosnąca konkurencja wymagają sprawnego reagowania i regularnego dostosowywania oprogramowania do zmieniającej się sytuacji na rynku. Rozbudowane strategie rabatowe i przemyślane programy partnerskie to niejednokrotnie kluczowe aspekty przy projektowaniu platform sprzedażowych. Kluczem do sukcesu jest także właściwy wybór strategii i możliwość szybkiej zmiany warunków oferty między kanałami sprzedaży.


Wybrane realizacje

System motywacyjny dla partnerów firmy kosmetycznej

Sklep internetowy B2B firmy kosmetycznej Empire Pharma Sp. z o.o. właściciela marki Peel Mission. W ramach platformy przygotowany został rozbudowany program lojalnościowy dla wybranych partnerów marki.

  • Program lojalnościowy: zakup nagród za punkty otrzymane w ramach zamówień
  • Rozbudowane statystyki sprzedażowe dostępne dla administratorów
  • Integracja bazy zamówień i partnerów z oprogramowaniem CRM
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Platforma e-commerce dla salonów fryzjerskich

Sklep internetowy z kosmetykami do włosów z rozbudowanym programem partnerskim B2B dla salonów fryzjerskich oraz ich klientów.

  • Moduł sprzedaży kosmetyków B2B dla salonów i B2C dla ich klientów
  • Rozbudowany program partnerski dla salonów fryzjerskich oraz ich klientów
  • Dopasowanie oprogramowania do specyficznego modelu biznesowego właściciela sklepu
Zobacz online   Powiększ grafikę  

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.