Branże


Wybrane realizacje z branży: Przemysł i technologie

Serwis dla społeczności WEBCON

WEBCON jest producentem platformy do budowania aplikacji biznesowych dla średnich i dużych firm, WEBCON BPS. Naszym zadaniem było zaprojektowanie platformy internetowej dedykowanej dla szerokiej społeczności specjalistów produktów WEBCON.

Zobacz online        

Oprogramowanie do obsługi organizowanych wydarzeń

Serwis internetowy do rejestracji oraz aplikacja desktopowa dla pracowników do kompleksowej obsługi wydarzeń organizowanych przez Schrack Seconet Polska.

Zobacz online        

Platforma sprzedażowa zintegrowana z narzędziami ERP SAP

Grupa WITKO to firma z 30-letnim doświadczeniem, zajmująca się kompleksowym wyposażaniem laboratoriów. Naszym zadaniem było zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie platformy sprzedażowej dopasowanej do procesów sprzedażowych Grupy. 

Zobacz online        

Obsługa zleceń serwisowych i przeglądów hydrantów

Aplikacja mobilna Fireman zaprojektowana dla firmy serwisującej hydranty w Warszawie i okolicach, usprawniająca proces przeprowadzania przeglądów i obsługi zleceń serwisowych.

     

Aplikacja mobilna do wizualizacji danych

Aplikacja E-solver pobiera dane statystyczne z zewnętrznych systemów i prezentuje je na bieżąco w formie graficznej. Skuteczne i wygodne narzędzie do analizy.

     

Chciałbyś porozmawiać o projekcie?

Zostaw nam swój numer telefonu lub adres email - skontaktujemy się z Tobą!


lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest meetmedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.