O firmie

Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania IT z zakresu projektowania rozbudowanych serwisów oraz sklepów internetowych B2B i B2C. Od 2007 roku działamy rynku warszawskim pomagając firmom w budowaniu ich biznesu w Internecie. 

 

Dlaczego my?

Jesteśmy dumni z naszych dokonań. Przez cały okres działalności firmy dokonaliśmy kilkuset realizacji, różnej wielkości i stopniu wymagań technicznych. Nasze produkty webowe nie tylko przykuwają uwagę nowoczesnym design’em, ale przede wszystkim ułatwiają pracę i stymulują rozwój biznesu naszych klientów. Przeprowadziliśmy szereg integracji naszego oprogramowania z zewnętrznymi usługami wykorzystywanymi przez naszych klientów. Środowisko docenia naszą wiedzę i doświadczenie, braliśmy udział w realizacji dużych i złożonych projektów internetowych.

 

Dedykowane oprogramowanie

Nasze projekty budujemy w oparciu o dedykowane autorskie oprogramowanie, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. To daje nam przewagę technologiczną i pewność, że nasze narzędzia nas nie zawiodą. Kładziemy duży nacisk na elastyczność i bezpieczeństwo, dlatego przy realizacji serwisów nie korzystamy z gotowych uniwersalnych rozwiązań, które niosą ze sobą ograniczenia producenta. Nasz autorski software rozwijany od podstaw i regularnie aktualizowany umożliwia nam pełną swobodę działania przy realizacji pomysłów i wymagań naszych klientów. Jest to również niezbędna baza do przeprowadzania dowolnych integracji technicznych z zewnętrznymi usługami przy zachowaniu wymaganych standardów bezpieczeństwa.
Świadczymy efektywny serwis powdrożeniowy oraz pogwarancyjny. Znamy nasze technologie, dlatego potrafimy reagować natychmiast i elastycznie dopasowywać rozwiązania do zmieniającej się sytuacji rynkowej firmy.

Nie boimy się ambitnych wyzwań!

Skontaktuj się

 

 
Jak możemy Ci pomóc?
Dowiedz się jak możemy pomóc w realizacji Twojego projektu.
Skontaktuj się z nami